Шість «НЕ» в експлуатації спального мішка – нехай ваше спорядження служить довго та приносить масу задоволення!
– НЕ МОЖНА упаковувати спальник в компресійну сумку чи в наплічник з розстібнутим замком. Навіть найякісніший замок в розстібнутому вигляді – дуже вразливий, тож транспортуючи його розстібнутим, будьте готові недорахуватись кількох зубців у ньому.
– НЕ ВАРТО носити спальник ззовні наплічника. Ви ризикуєте намочити, пошкодити чи загубити такий важливий елемент спорядження.
– НЕ МОЖНА пакувати спальник в компресійну сумку, ідеально скручуючи чи складаючи його. Якщо кожного разу складати спальник правильно та одноманітно, то в наповнювачі почнуть утворюватися заломи, які з часом будуть розходитися і наповнювач втрачатиме свої цінні властивості. Пакуйте спальник «як-небудь» і він промандрує з вами значно більше часу.
– НЕ МОЖНА зберігати спальник в компресійному чохлі. Лише в підвішеному вигляді, або як звичну ковдру – складену вдвоє чи втроє в шафі. Тривала компресія зменшує термін експлуатації наповнювача.
– НЕ МОЖНА прати спальник в пральній машині та в надто гарячій воді. Періть руками у воді, температура якої не перевищує 30°С; використовуйте спеціальний засіб для речей з синтетичним наповнювачем або рідке дитяче мило та м’яку щіточку.
– НЕ МОЖНА викручувати чи сушити спальники у пральних чи сушильних машинах. Дайте воді зі спальника стекти, тоді руками акуратно відтисніть його і розкладіть на горизонтальній поверхні для просушування. Не варто одразу вішати спальник вертикально та користуватися прищіпками, адже це – додаткове навантаження на наповнювач.
Користуйтесь правильно та із задоволенням!