Про нас

ТМ MOUSSON – це український бренд товарів для відпочинку. Туристичні намети, повна лінійка товарів для барбекю (мангали і аксесуари) та садові гойдалки – це саме та продукція, котра допоможе в повній мірі насолодитись дозвіллям. Високоякісні технологічні матеріали, продумана ергономічна конструкція, уважність до найдрібніших деталей та повага до наших покупців стали запорукою створення продукції, котра не має аналогів на українському ринку. Команда ТМ MOUSSON щоденно працює та росте над собою, щоб зробити ваш відпочинок незабутнім.
ТМ MOUSSON – ваш вірний шлях до бездоганного відпочинку!

ТМ MOUSSON – це український бренд, котрий об’єднав у собі ряд товарів, без якого неможливо уявити повноцінний, комфортний та якісний відпочинок. Завдяки професіоналізму та багаторічному досвіду світ побачила продукція, котра не має аналогів на українському ринку. Не важливо, активний чи пасивний відпочинок ви обираєте – кожен зможе знайти щось для себе серед низки товарів ТМ MOUSSON. Мангали різноманітних модифікацій, повна лінійка аксесуарів для барбекю, садові гойдалки та туристичні намети для походів будь якої складності – це продукція виняткової якості, унікальної конструктивності та зручності, котра не залишить байдужими найвибагливіших покупців.

Філософія ТМ MOUSSON – це 100% задоволений покупець. В чому секрет нашого успіху? Ми ретельно досліджуємо потреби і побажання та просто втілюємо їх у життя. Ми дослухаємось до наших клієнтів, адже працюємо для них. Ми в найкоротші терміни створюємо унікальні та непересічні товари, бо знаємо, що їх потребують. Ми працюємо, щоб вам добре відпочивалося. Ми – українська торгова марка продукції для відпочинку MOUSSON!